SOKOP Factory s.r.o.

Od roku 1991 fungujeme jako zámečnická, nástrojářská, obráběčská a konstrukční společnost.

Zajišťujeme kusovou i sériovou výrobu. Naše výrobky dodáváme společnostem v ČR i do zahraničí.

Naše služby

Obrábění

V tomto oboru zajišťujeme výrobu prototypů, kusových výrobků i sériovou výrobu. Mezi naše hlavní činnosti patří soustružení, frézování, broušení na kulato, obrážení a vrtání.

Svařování

Naše společnost provádí svářečské práce kvalifikovanými svářeči. Využíváme svářečských metod jako jsou MIG/MAG, TIG, pulzové a odporové svařování. Možnost zakázkové výroby. Ke svařovacím činnostem používáme stroje firmy LORCH.

Zámečnické práce

Nabízíme řešení zakázek na míru. Velkou výhodou je profesionální práce a kompletní nabídka služeb, mezi které patří pálení laserem i plasmou, ohraňování, stříhání, stáčení, výrobu a montáž. U povrchových úprav zajišťujeme pískování, tryskání, pasivaci a moření. Dále pak mokré i práškové lakování.

Manipulační technika

Ve výrobě je využíváme mostový jeřáb s nosnosti 3,2 tuny, který je pro Vás k dispozici dle potřeby. Na veškeré technice je pravidelně prováděný servis a kalibrace.

Konstrukce

Celý výrobní proces začíná v našem vývojovém týmu, který se zabývá konstrukcí a technologickými postupy. Naši konstruktéři pracují v softwarech AutoCad a Inventor.

Reference

Nejlepší referencí každé firmy je spokojený zákazník. Necháme Vás nahlédnout na některé zakázky, které jsme zrealizovali pro naše tuzemské i zahraniční partnery, kterými jsou Keestrack, Koyo Bearings, Siemens, Nidec, FMU a mnoho dalších..

Dalším zajímavým projektem byla výletní loď Marie Terezie.

O nás

Jsme rodinná firma. Založení naší společnosti se datuje od roku 1991 jako právnický subjekt – fyzická osoba v oborech činnosti nástrojářství, obrábění, zámečnictví a výroba jednoúčelových strojů. V roce 2017 došlo k transformaci na právnický subjekt – Sokop factory s.r.o.

Zajišťujeme kusovou i sériovou výrobu. Naše výrobky dodáváme společnostem v ČR i do zahraničí.